• Specializovaný servis spotřební elektroniky a domácích elektrospotřebičů Grundig, Yamaha, Hitachi, Telefunken, ECG a GSS
  • Servisní zastoupení a celostátní servisní síť Grundig, Yamaha, Hitachi, Telefunken a ECG
  • Servis a prodej skupinových přijímačů GSS Grundig Systems
  • Opravy profesionální zvukové a studiové techniky, hudebních aparatur a elektronických hudebních nástrojů
  • Technická školení pracovníků servisních a prodejních organizací
  • Prodej výrobků spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, originálních dálkových ovladačů, náhradních dílů a příslušenství
  • Funkční a provozní testy výrobků před jejich uvedením na trh, lokalizace firmware
  • Překlady návodů k obsluze, textů OSD, servisní dokumentace a technických informací
  • Analýzy závad, hromadné úpravy a upgrade firmware pro výrobce a importéry

Prodej a výprodej zboží

VÝPRODEJ ZBOŽÍ

» V tomto oddělení najdete zboží a příslušenství za výrazně nižší ceny než obvykle. Nejedná se o vadné výrobky nebo nějakou…

více

Proč nakupovat u nás?

Netěší nás prodávat zboží, se kterým byste nebyli spokojeni
Pokud se právě rozhodujete pro nákup elektroniky, jste u nás na správné adrese! Kdo jiný zná lépe vlastnosti a parametry přístrojů než servisní technici? Pomůžeme vám vybrat výrobek, který opravdu splní vaše představy a požadavky. Přesvědčete se, že u nás si se zbožím koupíte nejen rady a zkušenosti, ale i jistotu, že Vaše investice byla správná. Naším cílem je, abyste měli z nákupu opravdu dobrý pocit.

Obchodní podmínky

Objednávka zboží, cena
Odeslaná objednávka je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Následně bude zákazníkovi objednávka potvrzena a oznámena cena zboží včetně dopravy a dodací podmínky k odsouhlasení. Okamžikem odsouhlasení ceny zákazníkem je uzavřena kupní smlouva. Veškeré ceny jsou platné v momentě uzavření kupní smlouvy.

Zrušení objednávky
Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku před uzavřením kupní smlouvy. Pokud zruší objednávku dodavatel, uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit. Zrušení objednávky po uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají.

Dodací lhůta
Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti dodáno v co nejkratší době, zpravidla do 2 - 10 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy. Pokud výrobek není na skladě, bude zákazník informován o termínu dodání dohodnutým způsobem, obvykle e-mailem nebo telefonicky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl v objednávce.

Dodávka zboží, platba
Pokud jste z Prahy nebo okolí, rádi vám objednané zboží předvedeme a vydáme proti platbě v hotovosti v naší provozovně. Ušetříte tak náklady za dopravu. Mimopražským zákazníkům zasíláme zboží na dobírku spediční službou.

Právo kupujícího na odstoupení od kupní smlouvy
Kupující (soukromá osoba, nikoli firma nebo podnikatel), má podle občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží za předpokladu, že smlouva byla uzavřena za použití prostředků komunikace na dálku. To neplatí v případě, že zákazník zboží převzal osobně na pobočce. Pokud se kupující rozhodne pro odstoupení, musí zaslat nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebení v zákonné lhůtě (určující je datum odeslání) zpět prodávajícímu. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující. Po obdržení zboží vrátí prodávající kupujícímu v zákonem stanovené lhůtě zpět kupní cenu. Od kupní smlouvy nelze tímto způsobem odstoupit u zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání. Dále nelze odstoupit od kupní smlouvy na dodávku audio/video nahrávek a počítačových programů a elektronických součástek, u kterých nelze následně ověřit jejich technicky bezvadný stav, porušil-li spotřebitel originální obal. Odstoupit od smlouvy nelze rovněž u zboží, které bylo vyrobeno nebo upraveno na zakázku pro kupujícího nebo bylo pro něj individuálně objednáno u třetí strany.

Záruční doba
Za předpokladu splnění záručních podmínek poskytujeme na prodané zboží záruku 24 měsíců. Není-li uvedeno jinak, u použitých výrobků z výprodeje neseme odpovědnost za skryté vady po dobu 12 měsíců. Pokud byla u některého zboží snížena cena pro předem uvedenou vadu, tuto vadu reklamovat nelze.

Servis
Garanční a mimozáruční opravy (včetně prodeje náhradních dílů) pro celý sortiment zboží z našeho obchodu zajišťujeme prostřednictvím naší sítě autorizovaných servisů.

Obchodní podmínky ke stažení.