• Servisní zastoupení a celostátní servisní síť Grundig, Yamaha, Hitachi, Telefunken a ECG
  • Specializovaný servis spotřební elektroniky a domácích elektrospotřebičů Grundig, Yamaha, Hitachi, Telefunken, ECG a GSS
  • Technická školení pracovníků servisních a prodejních organizací
  • Prodej výrobků spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, originálních dálkových ovladačů, náhradních dílů a příslušenství
  • Opravy profesionální zvukové a studiové techniky, hudebních aparatur a elektronických hudebních nástrojů
  • Servis a prodej skupinových přijímačů GSS Grundig Systems
  • Analýzy závad, hromadné úpravy a upgrade firmware pro výrobce a importéry
  • Funkční a provozní testy výrobků před jejich uvedením na trh, lokalizace firmware
  • Překlady návodů k obsluze, textů OSD, servisní dokumentace a technických informací

O nás

Naše firma vznikla počátkem roku 1991. Zabýváme se servisem spotřební a průmyslové elektroniky se vším, co k tomu patří. Kromě vlastního střediska provozujeme celostátní servisní síť, dodáváme náhradní díly, zajišťujeme školení, překlady manuálů, lokalizaci firmware, technickou podporu importérům a výrobcům, provozní testy a kontroly výrobků, vyhodnocení poruchovosti… Dále dodáváme a opravujeme skupinové přijímače pro společné antény a kabelové rozvody, provádíme měření TV signálů a testy přijímacích zařízení. Našimi nejvýznamnějšími partnery a zákazníky jsou divize firmy Grundig, výrobci a dovozci spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, projekční a montážní firmy zabývající se anténní technikou a kabelovou televizí, hotely, televizní a nahrávací studia, divadla, kluby, zvukaři a hudebníci.

Co umíme, čím se zabýváme

Důraz na kvalitu práce i úctu k zákazníkovi

Po celou dobu existence naší firmy se řídíme mnohokrát ověřenou zásadou, že jedině díky fungující přímé spolupráci s výrobci a dovozci můžeme poskytovat rychlé, kvalitní a profesionální služby. Proto se specializujeme na servis jen těch výrobků, u kterých to můžeme zaručit. Kromě toho se tak trochu staromódně snažíme ještě o něco navíc: o úctu k řemeslu a k zákazníkovi.

Rychle a jednoduše

Umíme rychle reagovat na Vaše požadavky. Ať už jste zákazník, kterému se rozbilo jeho oblíbené rádio, významný dovozce širokého sortimentu výrobků, který potřebuje zajistit celostátní servis, nebo váš hotel, SVJ či bytové družstvo právě řeší modernizaci anténních rozvodů. S námi to jde rychle, jednoduše a bez rizika.

Tradice a zkušenosti základem pro další vzdělávání

Zárukou vysoké odbornosti našich opravářů je jejich dlouholetá praxe a pravidelná účast na technických školeních. Snažíme se být v čele ve znalostech nových technologií a držet krok s rychlým vývojem elektroniky. Naše vybavení umožňuje provádět nejnáročnější měření a diagnostiku, na řešení některých problémů spolupracujeme s předními odborníky.

Celostátní servisní síť a sklad náhradních dílů

Prostřednictvím mnoha lety prověřené a stabilní sítě zajišťujeme servisní služby po celé České republice i na Slovensku. Podstatně se tak zkracují termíny oprav a dodávek náhradních dílů, omezují dopravní náklady a riziko poškození či ztráty zásilky. Díky vlastnímu skladu v Praze nemusíme čekat na dodání náhradních dílů a platit jejich individuální přepravu. I proto je průměrná délka opravy v naší provozovně tři pracovní dny. Patříme mezi nejrychlejší servisy nejen v Praze, ale i v České republice.

Obrázek servisního pracoviště HiFi

Servisní pracoviště Hi-Fi techniky

Obrázek servisního pracoviště LCD

Servisní pracoviště televizních přijímačů

Detailní pohled na přijímací stanici Grundig STC1200

Servis a prodej skupinových přijímačů GSS Grundig pro STA a kabelové rozvody, poradenské služby

Oprava lampového zesilovače MESA

Opravy studiové techniky, lampových a tranzistorových zesilovačů a elektronických hudebních nástrojů

Měření elektronek

Měření elektronek, párování a nastavení klidových proudů (bias)

Obrázek ze školení opravářů

Technická školení pracovníků servisních a prodejních organizací

Pohled  do skladu náhradních dílů

Centrální sklad náhradních dílů, operativní a rychlá distribuce materiálu do servisních středisek i k zákazníkovi, zásilková služba